bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人www.my-betstar.com
              
BetStar - të fitojnë deri në 8% në ditë
INVESTIMI Më I MIRë Në BASTEVE SPORTIVE

BETSTAR.BIZ - Pagesa:: i përditshëm.


english, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, danish, Finnish, French, German, Greek, hindi, Dutch, Hungarian, Italian, Japanese, Chinese, Croatian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Albanian, Slovak, Slovenian, spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese,
shqiptar, Albanian - Albania,
shqiptar High Quality Advertising
shqiptar - Krypotowährung
Rreth BETSTAR
Thjesht bashkohen, depozitave dhe fitojnë të holla. Bast është bërë nga profesionistë dhe kompjutera.


Tregu global për basteve sportive është një industri tepër fitimprurëse me një qarkullim të llogaritur prej $ 1.3 trillion. Megjithatë, shumë njerëz që përpiqen të bëjnë para me basteve sportive të arritur humbje afatgjatë të mëdha për shkak të natyrës së paparashikueshme të sportit.


Kompania Betstar Ltd, themeluar në Mbretërinë e Bashkuar, përbëhet nga një ekip i bettors sportive profesionale me të në mënyrë të vazhdueshme mbi mesataren ardhurave rezultate. BetStar jep palëve të interesuara mundësinë për të marrë të ardhura të garantuara dhe të qëndrueshme shtesë, e cila është e gjeneruar nga ekipi Betstar për ju.

Ekipi përdor një qasje teknike dhe analitike të basteve sportive. Ndryshe nga "kumar" tradicionale, kjo qasje është mjaft e ngjashme me monedhave tregtare apo aksione. Betstar përdor një sistem të algoritme të fuqishme dhe përdor software të veçantë të zhvilluar që ndihmon të maksimizuar fitimet duke minimizuar humbjet. Kjo është e kombinuar me një sistemet e menaxhimit të parave dhe siguron një mbrojtje të mirë kundër çdo humbje të mundshme dhe garancive fitimet afatgjata të qëndrueshme.

A jeni gati për të në fund të bërë një fitim në investimet tuaja? Hapni një llogari të re në BetStar. Është falas dhe merr vetëm një minutë!

regjistrohu falasBETSTAR - të fitojnë deri në 8% në ditë - Deri në 5% komision referues.


shqiptar, Albanian - Shqipëri,
vietnamisht, ukrainas, turk, Thai, suedez, spanjisht, slloven, sllovak, shqiptar, serb, rusisht, rumun, portugalisht, polonisht, norvegjez, kroat, kinez, japonisht, italian, hungarez, holandez, hindi, grek, gjermanisht, frëngjisht, finlandisht, danez, çek, bullgare, boshnjake, bardhë russian, anglisht,

BETSTAR - Plani i Investimeve
Depozita minimale prej $ 10 - deri në 8% fitim në ditë - Pagim shtatë herë në javë


VIP-PLAN
Pagesa: 115% pas 7 ditë*

depozitë minimale 1000$             depozitë maksimale unbegrenzt


BETSTAR - Depozita minimale prej $ 10!


Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Swedish, spanish, Slovenian, Slovak, Albanian, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Croatian, Chinese, Japanese, Italian, Hungarian, Dutch, hindi, Greek, German, French, Finnish, danish, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, english,
shqiptar, Albanian - Albania,

BETSTAR - Program Referral / Marketing
Share BETSTAR dhe fitojnë të holla


5%
5% komision referimi     - PARA pa investime!

BetStar ofron një komision referimi 5% për çdo shumë për t'u paguar nga anëtarët tuaj të rekomanduara. Nuk ka Investitition veçantë është e nevojshme për të përdorur këtë mundësi për të fituar para!

BETSTAR.BIZ - deri në 8% fitim në ditë


shqiptar, Albanian - Shqipëri,
anglisht, bardhë russian, boshnjake, bullgare, çek, danez, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, grek, hindi, holandez, hungarez, italian, japonisht, kinez, kroat, norvegjez, polonisht, portugalisht, rumun, rusisht, serb, shqiptar, sllovak, slloven, spanjisht, suedez, Thai, turk, ukrainas, vietnamisht,

BETSTAR - FAQ
Pyetje dhe përgjigje BETSTAR


PYETJE Të PëRGJITHSHME
Çfarë është BetStar Ltd.?
Kompania Betstar Ltd, u themelua nga një ekip i bettors sportive profesionale me të në mënyrë të vazhdueshme mbi mesataren ardhurave rezultate. Kompania jep anëtarëve mundësinë për të marrë një të garantuara dhe të qëndrueshme të ardhurat - me avantazhin se ajo është prodhuar për ju nga ekipi BetStar.
Është BetStar Ltd. një kompani e vërtetë?
Po, BetStar është një kompani e regjistruar në Mbretërinë e Bashkuar, BETSTAR LIMITED, regjistruar nën numrin e regjistrimit të 10,089,453th Ju mund të kontrolloni gjithmonë kompanisë tonë në linkun e mëposhtëm: UK Companies House Website
Sa është fitimi i BetStar Ltd. arritur?
Ekipi profesional i BetStar bast për rezultatet sportive dhe ngjarje të ngjashme. Kështu, fitimet mund të arrihet. Ekipi përdor një qasje teknike dhe analitike të basteve sportive. Ndryshe nga "kumar" tradicionale, kjo qasje është mjaft e ngjashme me monedhave tregtare apo aksione. Betstar përdor një sistem të algoritme të fuqishme dhe përdor software të veçantë të zhvilluar që ndihmon të maksimizuar fitimet duke minimizuar humbjet.
Mund të ndodhë që të humbasin paratë e paguara për një investim në BetStar?
Një nga avantazhet e BetStar është se në afat të gjatë një të jepnin të garantuar dhe të qëndrueshëm është paguar jashtë, kështu që konsumatorët nuk do të pësojnë humbje. Edhe pse është e pamundur për BetStar për të fituar çdo bast të vendosur, por përdorimi i një sistemi të menaxhimit të parasë siguron një mbrojtje të mirë kundër çdo humbje të mundshme dhe garanton afatgjatë një fitim të vazhdueshëm.
A është e nevojshme që unë të ketë përvojë në basteve sportive për të investuar në BetStar?
Jo. nuk ka përvojë personale janë të nevojshme për të gjeneruar fitime me BetStar. Ju duhet vetëm për të bërë një depozitë. Ekipi profesional i BetStar bën punën për ju.
Fitimet janë bërë në 7 ditë në javë?
Po. Fitimet do të kreditohen në llogarinë tuaj 7 ditë në javë, 365 ditë në vit.


REGJISTRIMI DHE LLOGARIA HAPJA
Si mund të hapur një llogari me BetStar?
Vetëm klikoni në kutinë "Regjistrimit" dhe të plotësoni formularin me të dhënat e kërkuara për hapjen e llogarisë.
A mund të ndryshojë të dhënat e mia personale (adresë e-mail, numrat e e-kuletat) pas regjistrimit?
Për arsye sigurie dhe për të mbrojtur llogarinë tuaj nga aksesi i paautorizuar, nuk është e mundur për ju për të ndryshuar të dhënat tuaja pas regjistrimit vetë. Nëse ju doni për të ndryshuar të dhënat tuaja, ju lutem, përdorni kontakt të konsumatorëve. Pas provë veten nëse jeni mbajtësi i llogarisë, të dhënat tuaja do të ndryshohet në përputhje me të dhënat tuaja të reja.
A mund të hapë llogari të shumta nga të njëjtën adresë IP?
Jo, nuk është vetëm një llogari për adresë IP dhe kompjuter të lejuara. llogaritë tuaja do të pezullohet në qoftë BetStar vë në dukje se më shumë se një llogari është hapur nga IP juaj.


DEPOZITAVE.
Si mund të investojnë në BetStar?
Të gjitha pagesat duhet të bëhen në zonën anëtar. Në mënyrë që të investojë në BetStar, ju duhet së pari të krijoni një llogari. Pastaj hyni me emrin e përdoruesit dhe fjalë-kalimin në zonën e anëtarëve që ju keni specifikuar gjatë regjistrimit. Pastaj klikoni në "depozitave" button dhe ndiqni procesin e depozitave.
A ka kufizime minimale ose maksimale për të bërë një depozitë?
Depozita minimale për planet e 30-ditore është $ 10 dhe shuma maksimale është $ 50,000. Depozita minimale për VIP-Plan është 1.000 $ - shuma maksimale nuk është i kufizuar.
Çfarë shërbimesh pagesës janë pranuar nga BetStar?
Aktualisht, në vijim e-monedhat pranohen: PerfectMoney, Payeer, BitCoin, ADV-Cash PerfectMoney, Payeer, BitCoin, Advcash
Sa kohë duhet për një depozitë të kreditohet në llogarinë time?
depozitave juaj do të jetë (përveç BitCoin) kreditohet menjëherë në llogarinë tuaj. Kredia e BitCoins ndodh pas 3-6 konfirmimet nga rrjeti Biiitoin. Nëse një depozitë e përpunuesit të tjera të pagesës nuk mund të kreditohet automatikisht në llogarinë tuaj, ju lutemi telefononi mbështetjen e klientëve me detaje të tilla si emrin e përdoruesit, datën, shumën e depozitave dhe numrin e transaksionit.
Kur do të pagesa e parë kredituar në llogarinë time?
Nëse ju keni investuar në një plan 30-ditore, ju do të merrni pagesën e parë 24 orë pas depozitimit tuaj. Nëse ju keni investuar në VIP-Plan ju merrni pagim jashtë 7 ditë pas depozitimit tuaj.
Si mund të llogarisin përfitimin tim?
Nëse ju doni për të llogaritur fitimin tuaj, ju lutem, përdorni kalkulator të ardhurave në faqen e internetit BetStar.


PAGESA
Çfarë duhet të bëni në mënyrë për të tërhequr para nga llogaria ime BetStar kam nevojë?
Nëse ju doni për të mbledhur fitimet tuaja, hyni në llogarinë tuaj dhe klikoni mbi "të holla nga".
Çfarë është pagim minimale?
Për të gjitha monedhave elektronike pagim minimale aktualisht është $ 0.50.
Në çfarë mënyre pagesat janë të përpunuara - automatikisht ose me dorë?
Për arsye sigurie të gjitha kërkesat e tërheqjes do të merren parasysh dhe të ekzekutohet me dorë. Kjo mbron llogarinë tuaj nga aksesi i paautorizuar dhe veprimet që mund të rezultojë në humbjen e parave tuaja.
Sa kohë duhet për një pagesë është ekzekutuar?
Në shumicën e rasteve, përpunimi i kërkesës suaj për tërheqje është bërë brenda një ore. Megjithatë, ajo mund në raste të rralla, të çojë gjithashtu në vonesa, në varësi të kohës dhe personelit. Në çdo rast, një përpunim do të marrë jo më shumë se 24 orë. Nëse ju nuk keni marrë pagesën pas kësaj periudhe, ju lutem kontaktoni shërbimin e konsumatorëve.
Çfarë është pagim maksimale?
Nuk ka asnjë limit për pagesën.
A mund të holla në ndonjë valutë tjetër?
Jo. Ju mund të tërhiqet vetëm në të njëjtën monedhë në të cilën ju bërë depozitën tuaj.


PROGRAMI I PARTNERITETIT / PROGRAM REFERIMIN
Ofron BetStar një komision Partneritetit?
Po, nëse një investim është bërë nga një klient rekomanduar nga ju, ju do të merrni një komision të barabartë me 5% të kësaj depozite. Megjithatë, për ri-investime nga vëllimin e llogarisë ju nuk do të merrni komisionet.
Si mund të të rekomandojë programin BetStar për njerëzit e tjerë?
Pas hyrë në llogarinë tuaj ju do të gjeni lidhjen tuaj personale referimi. Shfrytëzues juaj e rekomanduara të përdorin lidhjen tuaj personale referimi për të marrë në platformë dhe për të hapur një llogari këtu dhe të bëjë një depozitë.
A është e nevojshme që të ketë një depozitë aktiv në mënyrë që të marrë pjesë në programin e partnerit?
Jo, në mënyrë që të përfitojnë nga investimet e klientëve tuaj të rekomanduara, ju duhet të keni asnjë depozitë aktive. Ju vetëm duhet të regjistrohen dhe të hapur një llogari me BetStar.
A mund të parashtroj familjarët e mi si konsumatorë të rekomanduar?
Nuk lejohet në qoftë se anëtarët e familjes suaj të regjistruar në të njëjtën adresë IP në BetStar. Vetëm një llogari mund të regjistrohen me anë të një adresë IP. Në këtë rast të veçantë, ju lutem kontaktoni shërbimin e konsumatorëve. Përndryshe, llogaria juaj do të identifikohen ndoshta si mashtruese dhe të mbyllura. depozitave juaj është e ngrirë pas.
Kur dhe si mund ta merrni Komisionit të Partneritetit të konsumatorëve të rekomanduara?
Pasi klientët e rekomanduar për të bërë një depozitë, komisioni prej 5% është kredituar në llogarinë tuaj automatikisht. Kjo është bërë menjëherë pas depozitimit është bërë nga konsumatori.
A ka një program për përfaqësitë BetStar?
Një program aktiv për përfaqësuesit e kompanisë nuk do të ofrohen në këtë moment.


SIGURIA DHE SHëRBIMI NDAJ KLIENTIT
A është e sigurt për të depozituar para në BetStar?
Po. BetStar ka marrë çdo masë të mundshme për të garantuar sigurinë e llogarive të klientëve. Faqja e internetit është pritur në një server të dedikuar me DDoS Gardës dhe është e mbrojtur me një protokoll Comodo SSL. updates për orë të siguruar që të gjitha të dhënat mund të rikthehet menjëherë në rast fatkeqësie.
Është BetStar mbrojtur nga sulmet DDoS?
Po, BetStar është pritur në një DDoS dedikuar server të mbrojtura me DDoS-Gardës dhe ka paguar për një mbrojtje të plotë të mjedisit.
Kam harruar fjalëkalimin tim ose nuk mund të identifikohem - çfarë duhet të bëj?
Ju lutem përdorni shërim fjalëkalimin. Një fjalëkalim i ri do të dërgohet në adresën tuaj e-mail. Nëse keni harruar adresën tuaj e-mail që keni dhënë gjatë regjistrimit, ju lutem kontaktoni shërbimin tonë të konsumatorëve.
Unë nuk mund të mbani mend emrin tim të përdoruesit - çfarë duhet të bëj?
Nëse keni harruar emrin e përdoruesit, ju lutem kontrolloni kutinë tuaj postare. Pas regjistrimit, ju keni marrë një email me informacionin e llogarisë suaj. Nëse ju nuk mund të gjeni këtë postë, ju lutem kontaktoni shërbimin e konsumatorëve ose përdorni jetojnë chat.
Si mund ta ndryshoj adresën time të emailit?
Për arsye sigurie nuk mund të ndryshoni adresën tuaj të postës elektronike. Ju lutem kontaktoni për shërbimin e konsumatorëve.
Si mund ta ndryshoj pagim informatat për llogarinë time në llogarinë time?
Për arsye sigurie nuk është e mundur që ju të ndryshoni të dhënat tuaja llogaritë pagim. Ky veprim është i vendosur në mënyrë që nuk ka qasje të paautorizuar në llogarinë tuaj. Kjo parandalon që fondet tuaja mund të transferohen në një llogari tjetër. Nëse ju doni për të ndryshuar të dhënat tuaja ruajtur e llogarisë, ju lutem kontaktoni shërbimin e konsumatorëve.
Si mund të kontaktoni shërbimin e konsumatorëve në pyetje të tjera ose probleme?
BetStar ofrojnë mënyra të shumta për të kontaktuar shërbimin e konsumatorëve. Mënyra më e lehtë është një kontakt e-mail ose jetojnë chat. Ose përdorni formularin në faqen e kontaktit klientit të BetStar.

1 Vizitorët në linjë

Pagim shtatë herë në javë - BETSTAR


vietnamisht, ukrainas, turk, Thai, suedez, spanjisht, slloven, sllovak, shqiptar, serb, rusisht, rumun, portugalisht, polonisht, norvegjez, kroat, kinez, japonisht, italian, hungarez, holandez, hindi, grek, gjermanisht, frëngjisht, finlandisht, danez, çek, bullgare, boshnjake, bardhë russian, anglisht,